Pláže

V Gdyni je několik hlídaných pláží (Kąpielisko morskie). Nejznámější je pláž u Jižního mola poblíž centra Gdyně – Plaża Śródmieście, také Městská pláž.

1. – Plaża Śródmieście – pláž poblíž centra Gdyně, mezi gdyňskou marinou a Bulwarem Nadmorskim. Jde o dvě stě metrů dlouhou písčitou pláž s dobrou infrastrukturou. Pláž je nositelem Modré vlajky.
2. – Plaża Redłowo – pláž v gdyňské místní části Redłowo, dvě stě metrů dlouhá písčitá pláž, která se táhne pod svahy Kepy Redlowskej. Na tuto pláž dojdeme po Bulwaru Nadmorskim, nebo lze dojet autobusem číslo 128 na zastávku Polanka Redlowska a zbytek dojít pěšky.
3. – Plaża Orłowo – pláž ve čtvrti Orlowo, vedle Orlowského mola, Promenady Królowej Marysieńki, je zde také letní scéna Městského divadla (Teatr Miejski). V blízkosti pláže je také Klif Orłowski. Nejbližší zastávkou MHD je zastávka „Orłowo-Molo“.
4. – Plaża Babie Doły – pláž ve čtvrti Babí Doly (Babie Doły), severně od centra Gdyně. Pláž leží naproti historické torpédovny. Pláž je dlouhá asi sto metrů a je z části písčitá a z části kamenitá. Vzhledem ke své poloze dál od centra města jde o méně navštěvovanou pláž. nejbližší zastávkou MHD je zastávka „Babie Doły“, od ní pak necelý kilometr přes čtvrt Babie Doły až k pláži.
Mapa Gdyně - Pláže
Mapa gdyně s vyznačením pláží. Zdroj:“Mapy.cz“.Booking.com